Firmamız 1998 yılında faaliyetlerine başlamış olup Kamu ve Özel sektörde güvenlik ve koruma hizmeti vermektedir. K-Q  Tse – Iso En 9001; 2000  Kalite  Yönetim Ve  Sistem  Belgesi, Alarm  İzleme Ve Kurma  Belgesi gibi yurt  içi  ve  yurt  dışında  geçerliliği  olan  belgelere  sahiptir.

            2004 yılında yürürlüğe giren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası gereğince Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesini İç İşleri Bakanlığı’ nın incelemeleri sonucunda Faliyet Belgesi almaya hak kazanmıştır.

            Türkiye genelinde; sigortalı personelimiz Kamu sektöründe ve özel sektörde hizmet vermektedir. İdari kadromuz içerisinde ve görev bölgelerimizde konusunda uzman Emniyetin seçkin birimlerinde başarılı görevlere imza atmış Emniyet Müdürleri , Emniyet Amirleri ve Polis Memurlarından oluşan  Güvenlik Personel Amirleri görevi ifa etmektedir. 

Sizlere sunmuş olduğumuz referans listemiz halen güvenlik ve koruma hizmetini sağladığımız yerlerdir. Türkiye’nin kamu sektöründeki referanslarımız Firmamızın güvenilirliğinin en açık göstergesidir.

            Güvenlik ve koruma hizmetlerinin sağlanması için gerekli olan tüm alt yapı Firmamızda mevcuttur.  Hizmetin kontrolü Şirketler Grubumuzun araçları ile sağlanmakta olup 24 saat kontrol ve devriye hizmeti verilmektedir.  Grup şirketlerimiz içerisinde inşaat, organizasyon, ve danışmanlık hizmetleri de yer almaktadır.

Profesyonel kadromuz ile sizlere hizmet vermekten onur duyarız.

Saygılarımızla.

 

Contact Us
First
Last

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda satış ekiplerimizle iletişim kurun. 

Bloğumuzu takip edin

Bloğumuzda her ay yeni ve düşündürücü paylaşımlar yer alıyor. Tartışmalarımıza siz de katılın

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!