“Sevgili çalışma arkadaşlarım…


         Bu yıl iş hayatımızdaki 23’üncu yılımızı kutluyoruz.  İlk kuruluşumuzda, yani 1998 yılında Bir Bayan olarak Türkiye’de Güvenlik şirketi kurmak ve sektörde çalışmak büyük bir cesaret ve sorumluluk gerektiriyordu. Attığım bu adım aynı zamanda henüz Yasalaşmamış bir sektörde yatırım yapmayı ve gerektiğinden daha fazla çalışmayı gerektirmekteydi. Zaten benden başkası da böylesi iddialı bir yatırıma ve çalışma ortamına girmeye cesaret edemezdi. Ben cesaret ettim çünkü Cumhuriyetimizin kurucusu Ulu Önder Atatürkün dediği gibi “Zafer, zafer benimdir diyebilenindir. Başarı ise ‘başaracağım’ diye başlayarak sonunda ‘başardım’ diyenindir.” Sözünü kendime ilke edinmemden kaynaklandı. Her zaman aklımda olan tek inancım hayatımı Ülke hizmetine adamanın bana getireceği itibarın her şeyden daha değerli ve daha önemli olacağıydı.

Geriye dönüp baktığımda, hedeflerime erişmiş be Başarmış olduğumu görerek gurur duyuyorum. Ama biliyorum ki ben bu başarıyı siz çalışanlarımın destekleri ve özverili çalışmaları sayesinde elde ettim, birlik olmasaydık bu günlere gelemezdik.

Sizlerle koskocaman bir aile olduk ve geriye dönüp baktığımda bugüne kadar sahip olduğumuz başarılarımızdan hem gurur, hem de büyük haz duymaktayım. Sektörde SEÇ Güvenlik Firmasının iyi bir itibara sahip olduğunu biliyorum. Şimdi 23 yıl önce önümüze koyduğumuz hedeflere ulaştığımıza göre artık birlikte geleceği planlamaya başlamalıyız.

SEÇ Güvenlik bugünden sonrada siz çalışanlarımızla Türkiye’nin hizmet sektöründe çığır açan aktörleri arasında yer almaya devam edecektir. Artık amacımız Ülkemize ve halkımıza hizmet kalitesi ile küresel güçlerin üstünde bir düzeye getirmek için her zamanki gibi, yılmadan, yorulmadan çalışmak olacaktır. Bugüne dek olduğu gibi bundan sonra da en değerli hedefimiz ve vaadimiz Seçkin Etkili Çağdaş Hizmet Kalitesi Olacak” Hepinize teşekkür ederim.

 İyi ki varsınız..

 

                                                                                                                      Kurucu Başkan

                                                                                                                         Seçil CEM

 

 

 

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda satış ekiplerimizle iletişim kurun. 

Bloğumuzu takip edin

Bloğumuzda her ay yeni ve düşündürücü paylaşımlar yer alıyor. Tartışmalarımıza siz de katılın

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!