Hakkımızda

 1998 yılında Ankara’da kurulan firmamız Teknoloji ve bilgiyi, hizmetlerine entegre ederek hızla büyüyen Seç Güvenlik Servisi , Türkiye pazarında yerli sermayesi ile bilgi lideri misyonunu koruyor. SEÇKİN , ETKİLİ ve ÇAĞDAŞ hizmet anlayışıyla kalite ve deneyimlerini, yerellikle birleştirerek sektöre öncülük ediyor. Kamu ve Özel sektörde güvenlik ve koruma hizmeti vermektedir. K-Q  Tse – Iso En 9001; 2000  Kalite  Yönetim Ve  Sistem  Belgesi, Alarm  İzleme Ve Kurma  Belgesi gibi yurt  içi  ve  yurt  dışında  geçerliliği  olan  belgelere  sahiptir.

2004 yılında yürürlüğe giren 5188 Sayılı Özel Güvenlik Yasası gereğince Özel Güvenlik Faaliyet İzin Belgesini İç İşleri Bakanlığı’ nın incelemeleri sonucunda Özel Güvenlik Firması olmaya hak kazanmıştır.

Türkiye genelinde; Kamu sektöründe ve özel sektörde hizmet vermektedir.

Müşterilerimizin operasyonlarına ve ihtiyaçlarına özel olarak tasarlanmış etkin ve verimli çözümler ile günümüzede artan güvenlik tehdidini azaltıyor ve önlüyoruz. 

Türkiye‘ de merkez Ankara olmak üzere 4 ayrı büyük ilde bölge müdürlüklerimiz bulunmaktadır.  

Güvenlik ve koruma hizmetlerinin sağlanması için gerekli olan tüm alt yapı Firmamızda mevcuttur. 

Grup şirketlerimiz içerisinde inşaat,temizlik,peyzaj, organizasyon, ve danışmanlık hizmetleri de yer almaktadır.Profesyonel kadrosu ile hizmet vermeye başladığı butik projelerde sahip olduğu mesleki uzmanlığı, hizmet esnasında hiç taviz vermediği ilke ve standartları, eğitim ve teknolojik yeniliklerin yükten ziyade bir donanım olduğu anlayışı, müşteri ilişkilerinin dürüstlük ve sadakat temeli üzerine kurulması prensibi sayesinde yakaladığı başarı sonucunda gelinen bu noktada bugün için; Yurtiçinde ve yurtdışında büyüyerek güvenlik hizmetlerinin yanında; temizlik, yardımcı üretim işletmeciliği, insan kaynakları, lojistik ve personel taşımacılığı, eğitim kurumları sektörlerini de faaliyet alanlarına katmıştır.

Güvenliğin, emanet edildiği ve “güvenilir olmanın” itibar edildiği bir sektörde SEÇKİN ETKİLİ ÇAĞDAŞ hizmet anlayışı ile sektörde lider olmanın gururunu yaşıyoruz. Bu başarının kanıtı ulusal çapta yerli ve yabancı müşterilerimize sağladığımız hizmetlerdir. “SİZ”i de, 20 yıla aşan süredir bize “güvenen” ve sektörün “LİDER”i yapan müşterilerimizin arasına katılmaya davet ediyoruz.

İletişim

Hizmetlerimiz hakkında herhangi bir sorunuz olması durumunda satış ekiplerimizle iletişim kurun. 

Bloğumuzu takip edin

Bloğumuzda her ay yeni ve düşündürücü paylaşımlar yer alıyor. Tartışmalarımıza siz de katılın

error: Content is protected !! Security Wall By Arda Yücel !!